توسط معاونت فنی عمرانی شهرداری خوسف زیرسازی و آسفالت  خیابان امام خمینی (ره) 15 و خیابان جنب اورژانس و خیابان فنی حرفه ایانجام شد .  

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری خوسف در راستای اجرای پروژه های عمرانی شهرداری خوسف در سطح شهر عملیات زیرسازی  آسفالت خیابان های فوق الذکر به جهت سهولت در تردد شهروندان توسط معاونت فنی عمرانی شهرداری خوسف انجام شد . از اوایل تیرماه عملیات تهیه و پخش مصالح و تسطیح و آب پاشی و کوبیدن مصالح زیر اساس و آسفالت این معابر آغاز و در تاریخ 97/05/08 پایان پذیرفت .

                        انجام عملیات لکه گیری آسفالت معابر در خوسف

 به گزارش روابط عمومی شهرداری،محسن علیزاده، شهردار خوسف، بهسازی، ترمیم و لکه گیریسطوح آسفالتی شهر در حال انجام است،و بیان داشت: عملیات لکه گیری آسفالت توسط اکیپ آسفالت شهرداری و با نظارت حوزه فنی و عمرانی این شهرداری با هدف رسیدگی به مطالبات شهروندان، طبق اولویت بندی و نیاز هر معبر یا مسیر آغاز شد.به گزارش روابط عمومي شهرداري خوسف، در اين نشست كه دو ساعت به طول انجاميد، ابتدا مهندس علیزاده ضمن تبریک ایام ولادت امام رضا(ع) از حضور مردم در اين نشست قدرداني كرد. 
 
رئيس شوراي اسلامي شهر خوسف نیز در سخنان خود خلاصه اي از اهداف مشترك مجموعه اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهرداري را بازگو كرد .
ايشان تهيه طرح راهبردی عملیاتی شهر و شهرداری را مهمترين برنامه در دست اقدام ذكر نمود و از عموم شهروندان خواست تا با ارائه طرح، برنامه و معرفي اهم مشكلات، شورا و شهرداري را ياري نمايند. 
 
در بخش پاياني ديدار اعضاي شورا و شهردار ضمن شنيدن نظر حاضرين موارد را مورد بررسي قرار دادند. 
گفتني ست اين ديدار با حضور همه اعضاي شوراي شهر، شهردار و معاونت خدمات شهری شهرداري خوسف برگزار گرديد .


دومین جلسه کمیته برنامه راهبردی - عملیاتی شهر و شهرداری خوسف برگزار گردید

 در این نشست که با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ، مشاوران طرح و پرسنل شهرداری در محل دفتر شهردار برگزارشد ، مطالبی پیرامون برنامه راهبردی -عملیاتی شهر و شهرداری از سوی مشاوران ارائه و در ادامه حاضرین به بحث و تبادل نظرپرداختند.

                      مسئول خمات شهری و فضای سبز شهرداری گفت: روزانه حدود 5 تن زباله شهر جمع‌آوری، انتقال، دفن و ساماندهی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری، «سید مرتضی صبور»، با اشاره به ماشین‌آلات فعال در خصوص ساماندهی زباله‌های شهری خوسف، اظهار کرد: یک دستگاه خودرو مکانیزه حمل زباله، و دستگاه‌های بیل بکهو، لودر، جهت دفن و ساماندهی زباله‌های شهری فعالیت دارند.

        نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه پیامک شهرداري : 30002223333388

تلفن شهرداری: 32475310-32473388 (056)    نمابر: 32473480

تلفن روابط عمومی:32475299                        

ایمیل: ravabetomumi.shahrdarikhoosf@yahoo.com

آدرس : خوسف-بلوارامام رضا(ع)-شهرداری خوسف

کدپستی : 9735131849

بازدید امروز14
بازدید دیروز55
بازدید هفته414
بازدید ماه985
کل بازدید43379