روابط عمومی شهرداری، به نقل از سید مرتضی صبور، از اختصاص یک دستگاه لودر به شهرداری خوسف خبر داد.
شهردار خوسف گفت: با توجه به فرسوده بودن ماشین آلات خدماتی و عمرانی، شهرداری، در ارائه خدمات با مشکلات عدیده ای مواجه بود. که الحمدالله با طرح درخواست شهرداری و پیگیری موضوع توسط مسئولین محترم در استانداری، این مهم محقق شد.
شهردار خوسف از مساعدت دکتر قناعت،استاندار معزز خراسان جنوبی و پیگیری ویژه مهندس عباس زاده، معاون هماهنگی امور عمرانی و مهندس صفری مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها و همکاران دفتر، و همچنین حمایت رئیس سازمان شهرداری هاو دهیاری های کشور، تشکر نمود و اظهار امیدواری کرد که ان شاءالله با تجهیز و نوسازی ناوگان شهرداری، در آینده ای نزدیک،ارائه خدمات به شهروندان گرامی با کیفیت مطلوب تری صورت پذیرد.لکه گیری آسفالت سطح شهر خوسف

با هدف تامین رفاه و آسایش و جلب رضایت شهروندان و جلوگیری از تخریب آسفالت، عملیات لکه گیری و مرمت آسفالت در سطح شهر انجام گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری خوسف ، سید مرتضی صبور ضمن اعلام خبر فوق گفت: روند اجرای فعالیت های عمرانی شهر با رویکرد تحقق اهداف مدیریت شهری و اجرای تعهدات با عنوان خدمات شهری در راستای تامین رفاه و آسایش و جلب رضایت مندی شهروندان است.

وی افزود: بنا بر نیازسنجی کارشناسی واحد فنی و عمرانی و اولویت بندی ها و درخواست های شهروندان در ملاقات های مردمی، اقدام به لکه گیری آسفالت، ترمیم نوارهای حفاری شده، رفع نقاط آبگیر در خیابان های اصلی و فرعی و معابر و کوچه های سطح شهر شد.

صبور گفت: با اشاره به اینکه بهسازی، ترمیم و لکه گیری آسفالت معابر از جمله مطالبات جدی شهروندان از مجموعه مدیریت شهری می باشد، افزود: در این راستا شهرداری برای جلب رضایت شهروندان تمامی خیابان ها و معابری که نیاز به ترمیم و بهسازی دارند را طبق برنامه ریزی های قبلی و با اولویت بندی لکه گیری و آسفالت می نماید.

شهردار خوسف در آخر عنوان کرد: عملیات لکه گیری آسفالت توسط نیروهای شهرداری و با نظارت واحد فنی و عمرانی شهرداری و با هدف رسیدگی به مطالبات شهروندان و بر طبق اولویت بندی و نیاز هر معبر یا مسیر انجام شده استبه گزارش روابط عمومی شهرداری خوسف، شهردار خوسف از انجام عملیات ترمیم و تعویض جداول فرسوده و شکسته سطح شهر خبر داد.

مهندس صبور با تاکید بر ضرورت بهسازی و ساماندهی منظر شهری، گفت:در این راستا همچنین عملیات ترمیم جداول معابر و اصلاح جوبه ها و تعویض جداول معیوب سطح شهر در حال اجراست.

وی با اشاره به اینکه عملیات ترمیم جداول مابقی معابر نیز در برنامه کاری قرار دارد، افزود: زیباسازی و بهسازی منظر و چشم انداز شهری، ارتقاء خدمات رسانی به شهروندان و توسعه و آبادانی فضاهای شهری از جمله اهداف این گونه اقدامات به شمار می‌رود.

وی ابراز امیدواری کرد با انجام این گونه اقدامات و فعالیت‌های عمرانی، گامی در جهت آبادانی شهر، تامین رفاه حال شهروندان و جلب رضایتمندی آنها برداشته شود.نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه پیامک شهرداري : 30002223333388

تلفن شهرداری: 32074088-(056)    نمابر: 32074280

تلفن روابط عمومی:32074088                        

ایمیل: ravabetomumi.shahrdarikhoosf@yahoo.com

آدرس : خوسف-بلوارامام رضا(ع)-شهرداری خوسف

کدپستی : 9735131849