به گزارش روابط عمومی شهرداری؛این مراسم همزمان با سالروز ازدواج در سالن استاد راشد محصل بخشداری با همکاری اداره ورزش و جوانان خوسف،شهرداری خوسف، مرکز بهداشت خوسف، کمیته امداد خوسف، بهزیستی خوسف و موسسه آبشار عاطفه ها  همراه با جشن ساده عقد زوج جوان همراه بود، باحضور و سخنرانی جناب آقای بهشتی-مشاور ازدواج-که مواردی که می بایست قبل از ازدواج مد نظر قرار گیردرا بیان نمودند. و در پایان همایش نیز به پرسش های جوانان و شرکت کنندگان پاسخگویی شد.این برنامه با حضور فرماندار ،شهردار ،بخشدار و روئسای ادرات بهزیستی ، کمیته امداد و ورزش و جوانان خوسف برگزار شد.

  با عنایت به اینکه شهرداری و شورای اسلامی شهر خوسف با مجوز شماره 35/42/5182 مورخ 97/01/30 دفتر امور شهری و شورای اسلامی استانداری در نظر دارد نسبت به تهیه برنامه راهبردی عملیاتی شهر و شهرداری با افق 20 ساله اقدام نماید،لذا از کلیه اساتید-اندیشمندان-نخبگان و افراد صاحب نظر درخواست می شود در جهت هرچه بهتر بودن این برنامه با تکمیل پرسشنامه (لینک زیر) شهرداری را یاری نمایند.

http://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf6N5hDCVh1xG20PAhni4DGeJfyDPm3RZZbpi_zjUdy6ylA5w/viewform?c=0&w=1

 

 انجام عملیات لکه گیری آسفالت معابر در خوسف

 به گزارش روابط عمومی شهرداری،محسن علیزاده، شهردار خوسف، بهسازی، ترمیم و لکه گیریسطوح آسفالتی شهر در حال انجام است،و بیان داشت: عملیات لکه گیری آسفالت توسط اکیپ آسفالت شهرداری و با نظارت حوزه فنی و عمرانی این شهرداری با هدف رسیدگی به مطالبات شهروندان، طبق اولویت بندی و نیاز هر معبر یا مسیر آغاز شد.توسط معاونت فنی عمرانی شهرداری خوسف زیرسازی و آسفالت  خیابان امام خمینی (ره) 15 و خیابان جنب اورژانس و خیابان فنی حرفه ایانجام شد .  

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری خوسف در راستای اجرای پروژه های عمرانی شهرداری خوسف در سطح شهر عملیات زیرسازی  آسفالت خیابان های فوق الذکر به جهت سهولت در تردد شهروندان توسط معاونت فنی عمرانی شهرداری خوسف انجام شد . از اوایل تیرماه عملیات تهیه و پخش مصالح و تسطیح و آب پاشی و کوبیدن مصالح زیر اساس و آسفالت این معابر آغاز و در تاریخ 97/05/08 پایان پذیرفت .

                        به گزارش روابط عمومي شهرداري خوسف، در اين نشست كه دو ساعت به طول انجاميد، ابتدا مهندس علیزاده ضمن تبریک ایام ولادت امام رضا(ع) از حضور مردم در اين نشست قدرداني كرد. 
 
رئيس شوراي اسلامي شهر خوسف نیز در سخنان خود خلاصه اي از اهداف مشترك مجموعه اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهرداري را بازگو كرد .
ايشان تهيه طرح راهبردی عملیاتی شهر و شهرداری را مهمترين برنامه در دست اقدام ذكر نمود و از عموم شهروندان خواست تا با ارائه طرح، برنامه و معرفي اهم مشكلات، شورا و شهرداري را ياري نمايند. 
 
در بخش پاياني ديدار اعضاي شورا و شهردار ضمن شنيدن نظر حاضرين موارد را مورد بررسي قرار دادند. 
گفتني ست اين ديدار با حضور همه اعضاي شوراي شهر، شهردار و معاونت خدمات شهری شهرداري خوسف برگزار گرديد .


نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه پیامک شهرداري : 30002223333388

تلفن شهرداری: 32475310-32473388 (056)    نمابر: 32473480

تلفن روابط عمومی:32475299                        

ایمیل: ravabetomumi.shahrdarikhoosf@yahoo.com

آدرس : خوسف-بلوارامام رضا(ع)-شهرداری خوسف

کدپستی : 9735131849

بازدید امروز26
بازدید دیروز204
بازدید هفته26
بازدید ماه5501
کل بازدید38593