تایج قطعی شورای شهر خوسف و ماژان اعلام شد

فرماندار خوسف اسامی قطعی منتخبان شوراهای اسلامی شهرهای «خوسف» و «ماژان» را اعلام کرد.

«محمدعلی آخوندی»، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از خوسف، اظهار کرد: «محمدرضا خوشحال، محمد نوروزی، محمد صلاحی نسب، علی رمنجانی و علیرضا باقری» به ترتیب بیشترین آراء را کسب کرده اند.

فرماندار خوسف با اشاره به منتخبن شورای شهر ماژان، گفت: «مهدی نوروزی، رضا حدادی، ایمان علی دوست، محمدحسین قلی زاده و محمدرضا احمدزاده» به ترتیب بیشترین آراء ماخوذه را کسب کرده اند.

آخوندی درصد مشارکت مردم در انتخابات 1400 را مطلوب عنوان کرد و گفت: بیش از 90 درصد مردم شهرستان خوسف در انتخابات مشارکت کرده اند که جای قدردانی دارد.

 مسئول خدمات منظر و فضای سبز شهرداری خوسف گفت: 4 کیلومتر از جداول معابر شهر خوسف رنگ آمیز شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری خوسف،سید مرتضی صبور با بیان اینکه رنگ آمیزی جداول خیابان های شهر با هدف زیباسازی منظر شهری در حال اجرا است، عنوان کرد: رنگ آمیزی جداول خیابان های شهر از اوایل اردیبهشت آغاز شده و تا آغاز مهر ماه تداوم دارد.

وی بیان کرد: با دستور شهردار محترم و در جهت کسب بیشتر رضایتمندی شهروندان، طرح جهادی زیباسازی منظر شهری با اجرای عملیات رنگ آمیزی جداول معابر شهر با استفاده از ظرفیت و توان پرسنل منظر و فضای سبز، در راستای کاهش هزینه ها در سطح شهر در حال انجام است.
مسئول، منظر و فضای سبز شهرداری خوسف با اشاره به رسیدگی به سیمای شهری، گفت: در اجرای عملیات رنگ آمیزی جداول توجه به کیفیت و ماندگاری آن از اهمیت زیادی برخوردار است.📸 سفر استاندار خراسان جنوبی به شهرستان خوسف
🔸 آقای ملانوری در آغاز در سفر یک روزه خود به شهرستان خوسف در محل آرامگاه ابن حسام خوسفی، به زیارت شهدا رفت.
🔸دیدار با خانواده شهید ضابطی، شرکت در جلسه شورای اداری ، بازدید از شرکت چدن کویر خاوران، بیمارستان در حال احداث شهر خوسف معادن طلای هیرد و معدن قلعه زری و نیز پروژه بهسازی ورودی ماژان از برنامه های استاندار در این سفر یک روزه است.
🔸ملانوری در این سفر، فرستنده دیجیتال، ساختمان بخشداری ماژان و کارخانه فرآوری معدن طلای کودکان را نیز افتتاح خواهد کرد«هومر شکری» شهردار خوسف گفت: پشت بام حمام قدیمی شهر که در خیابان ابن حسام خوسف قرار دارد، توسط شهرداری و همکاری اداره اوقاف ، پرسنل جهادی سپاه و مردم مرمت و ساماندهی می‌شود.

وی با اشاره به آیتم‌های مرمتی این حمام تاریخی، خاطرنشان کرد: جمع‌آوری بخشی از خاک سقف فرسوده و اجرای کاهگل جدید، سبک‌سازی و اصلاح شیب بندی بخشی از پشت بام، بازگشایی مسیر ناودان‌های پشت‌بام، تمیزکاری داخل ساختمان و... از جمله بخش‌های قابل مرمت و اجرایی در مرحله مرمت این بنای تاریخی به شمار می‌رود، وی پیشنهاد داد چنانچه مجموعه ای یا فردی طرحی فرهنگی (موزه، کارگاه صنایع دستی و...)برای استفاده بهینه از این بنا دارد به شهرداری مراجعه نماید.شورای اداری استان وشهرستان به ریاست استاندار محترم و حضور نماینده محترم مجلس ، امام جمعه معزز فرماندار محترم، معاونت محترم سیاسی ،مدیران کل دستگاههای اجرایی در شهر خوسف برگزار شد.
◀️ شهردار محترم خوسف دراین جلسه به عنوان تنها مدیر شهرستان که مجوز صحبت یافت ، به صورت جامع اکثر مشکلات مهم شهر و شهرداری را بیان تا با درج در مصوبات این شوری ، راهکاری مناسب اتخاذ گردد .نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه پیامک شهرداري : 30002223333388

تلفن شهرداری: 32074088-(056)    نمابر: 32074280

تلفن روابط عمومی:32074088                        

ایمیل: ravabetomumi.shahrdarikhoosf@yahoo.com

آدرس : خوسف-بلوارامام رضا(ع)-شهرداری خوسف

کدپستی : 9735131849